poniedziałek, 10 czerwca 2019

Weekend in Ærø with Barbie


Witajcie Kochani!

Ærø to mała ale piękna i malownicza duńska wyspa. Zobaczcie jak spędzały na niej czas moje Barbie. Muszę przyznać, że miejsce jest urokliwe a pogoda była wyjątkowo dobra jak na duńskie warunki. Następny wpis mam nadzieję już niedługo. Właśnie wróciłem z fascynującego miejsca. Podpowiem tylko, że będą wodospady, ocean i lodowce ;). Ktoś już zgadł?

Jak zawsze ściskam i całuję Was wszystkich!
Charlie
.........................................................................................

Hello everyone!

Ærø is a small but beautiful and picturesque Danish island. See how my Barbie's time spent on her. I must admit that the place is charming and the weather was exceptionally good for Danish conditions.
I will publish new photos soon but you have to give me some time. I just came back from a fascinating place. I will only suggest that there will be waterfalls, ocean, sheep and glaciers;). Someone already guessed?

As always, I squeeze and kiss you all!
Charlie

6 komentarzy:

 1. Kolejne cudowne foty! Wzmianka o następnym wpisie bardzo mnie zaintrygowała i teraz z niecierpliwością czekam na nowe zdjęcia!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle dostarczasz nam porcję wspaniałych, malowniczych i dopracowanych zdjęć. Piękne miejsca i widoki, aż chce się tam teleportować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne zdjęcia i cudowne miejsce. :)

  Czekam z niecierpliwością na następny wpis. Czyżby Norwegia?

  OdpowiedzUsuń
 4. To miejsce wygląda niesamowicie. Nie dziwię się że twoje lalki świetnie się tam bawiły. Czekam na następny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia. Jak z katalogu. Jedziesz do Norwegii?

  OdpowiedzUsuń