piątek, 2 listopada 2018

Barbie & ART


Cześć Kochani!
Zupełnie zapomniałem, że mam jeszcze zdjęcia z Londynu.  Będąc w Londynie musicie obowiązkowo odwiedzić National Gallery oraz Tate Modern. Jeśli interesuje wasz sztuka to te dwa miejsca powinny znaleźć się na waszej liście. Oczywiście nie byłbym sobą gdyby nie poszła ze mną jedna z moich lalek którą już pamiętacie z poprzedniego postu.
Zapraszam do oglądania :-D
Wasz Charlie
.....................................................................

Hi loves!
I completely forgot that I still have photos from London. Being in London you must visit the National Gallery and Tate Modern. If you're interested in art then these two places should be on your list. Of course, I would not be myself if one of my dolls that you already remember from the previous post did not come with me.
Charlie :-*

8 komentarzy:

 1. Pisałam na FB, muszę i tu :P :D Świetna sesja, jak zwykle. Najbardziej podobają mi się fotki czarno - białe. Są świetne! Bardzo "ludzkie". Masz dryg do focenia :-) Nie mogę doczekać się kolejnych! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowna wycieczka z Tobą -
  gdziekolwiek nas prowadzisz,
  zawsze jest emocjonująco!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje zdjęcia są doskonałe i na tym zakończę ... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje zdjęcia, jak zwykle zawierają dech w piersiach. Są dopracowane i przemyślane, lalki wyglądają na nich jak prawdziwi ludzie. Uwielbiam je oglądać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia, szczególnie te czarno-białe. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna Natalia i przepiękne zdjęcia, chylę czoła :) Jestem ciekawa jakie były reakcje ludzi dookoła, czy pytali o lalkę? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zawsze u Ciebie, soczyście cudowne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń