piątek, 14 listopada 2014

Falling Star

Witajcie Kochani!

Zdjęcia jak zwykle po dłuuuugim czasie ale w końcu znalazłem wolną chwilę. Od dawna zbierałem się ze zrobieniem zupełnie innej sesji i nagromadziłem masę dupereli. Niestety nic z tego nie wyszło.

Po oględzinach moich przypadkowych zakupów wygrzebałem jelonka i pawia, które święcą triumfy jako ozdoby świąteczne w "Pepco". Zupełnie przypadkiem wpadłem na pomysł pijąc wieczorną kawę z mlekiem. Potem już poszło z górki. Ustawiłem książki, pokryłem je ręcznikami papierowymi i watą. Na koniec uschniętą lawendę z parapetu wsadziłem i nalałem mleka do miski. 

Efekty mojej pracy możecie oglądać poniżej:)

Zapraszam również do oglądania i odwiedzania mojego fanpag'a na facebooku

Buziaki
Wasz Charlie!
    KULISY:6 komentarzy:

 1. Jak zawsze- wspaniałości.A jak sie widzi kulisy to trudno uwierzyc:) ze takie w sumie proste srodki daja takie niebywałe efekty,czyli -geniusz?:) Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 2. To samo chciałam napisać co Ania: Jak zawsze wspaniała sesja ;D Bardzo podziwiam kreatywność i umiejętności fotograficzno - graficzne, wyszło super klimatycznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejne perełki do fotoalbumu... cudne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello from Spain: awesome pictures about Christmas. Your doing a great job. Your photos are works of art. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 5. poruszająca opowieść śnieżycą naznaczona :)

  OdpowiedzUsuń