poniedziałek, 3 lutego 2020

Hello Malta!

Hej wszystkim!
Cudownie znowu do Was napisać! Dzisiaj zdjęcia z długiego weekendu na Malcie. Wspaniałe miejsce do zwiedzania i mieszkania. Chodząc po ulicy czuje się fantastyczny klimat. Podobało mi się wszytko i może jeszcze kiedyś uda mi się tu znowu przyjechać. 
Zdjęcia były robione w mieście Valletta i na wyspie Gozo na którą płynie się promem. W roli modelek wystąpiły Barbie Holiday (2018) i nowa Barbie BMR1959.

Zapraszam do oglądania!
Buziaki
Wasz Charlie! 

....................................................................

Hey everyone!

Wonderfully write to you again! Today photos from a long weekend in Malta. A great place to explore and live. Walking around the street feels a fantastic atmosphere. I liked everything and maybe one day I will be able to come here again.

Pictures were taken in the city of Valletta and on the island of Gozo where you can take a ferry. Models were Barbie Holiday (2018) and new Barbie BMR1959.

I invite you to watch!
Kisses
Your charlie!


3 komentarze:

  1. To zdjęcie w różowej sukieneczce i srebrnej kurtce ogromnie mi się podoba. W ogóle ta blondyneczka cudownie się prezentuje - ogromnie fotogeniczna lalka. Ślicznie, jak zawsze. Pozdrowionka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne panny w przepięknych plenerach - czegóż można chcieć więcej w zimny, ciemny i deszczowy dzień! Mnie też jasnowłosa się bardzo spodobała :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdjęcia, piękne miejsca.

    OdpowiedzUsuń