niedziela, 10 lutego 2013

Love Without Boundaries


Witam wszystkich:)! 
Dawno mnie nie było na blogu i troszkę go zaniedbałem. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Niestety praca i obowiązki dnia codziennego mnie pochłonęły. Ta długa przerwa zaowocowała 4 nowymi sesjami, które będę regularnie wrzucał na bloga przez najbliższe 3 tygodnie. Dzisiaj z okazji zbliżających się Walentynek  prezentuję pierwszą z nich. Trzy pary w trzech kadrach! W końcu miłość nie zna granic;) !

Kolejne trzy sesję będą się pojawiały w każdą sobotę i tym razem  Barbie wyruszy w podróż. Odwiedzi Paryż, Tokio i Nowy York...!

Życzę miłego oglądania;) i zapraszam na mojego fanpage'a na facebooku

.......................................................................................................................................

              Kulisy z kicią;)


6 komentarzy:

 1. łuhuhu OSTRO xD Kot też daje radę ^^ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Kicia reżyserka. Ma oko do dobrych kadrów. Pewnie też doradzała jako stylistka. Sesja super, podoba mi się fota z lesbami, wyglądają razem uroczo i pasują do siebie, ta w wannie bardzo namiętna ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagle nabrałem ochoty na kąpiel... :) Z takim kotkiem to kąpiel sama przyjemność...mrrraaauuu

  OdpowiedzUsuń
 4. Ohoho, dwóch panów w wannie się nie spodziewałam. Gęba mi się cieszy, bo uwielbiam takie klimaty :P

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie, że nie zatrzymujesz się tylko na "typowych" związkach ;D Super sesje, bardzo miło sie ogląda ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Hello from Spain: I just discovered your blog and I have a blog dedicated to the Barbies. I invite you to visit: all4barbie.blogspot.com If you want to keep in touch from blog to blog. I really like your photos dedicated to Valentine's Day. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń