niedziela, 30 września 2012

Mad Men Joan Holloway

Witam wszystkich na moim blogu. Blog poświęcony będzie głównie sesjom zdjęciowym moich lalek. Mam nadzieję, że się wam spodobają?

Pierwszą z mojej kolekcji która stanęła przed obiektywem będzie Barbie Silkstone -
Mad Men Joan Holloway ( Gold Label ).
Zapraszam do oglądania.8 komentarzy:

 1. Piękna sesja, wygląda jak gwiazda filmowa. Jean jak z obrazka

  OdpowiedzUsuń
 2. Sesja robi wrażenie.Na zdjęciach bohaterka ta sama a jednak inna.Podziwiam- oprócz romantyczno- nostalgicznego klimatu dopracowane i kunsztownie upięte, nalokowane fryzury. To chyba nie jest łatwe? Co ja piszę... to na pewno nie jest łatwe! Niesamowita precyzja. 10/10 daję tej pięknotce w wannie( bo podoba mi się także pomysł z szampanem). Najmniej otrzymała ode mnie ostatnia, bo nie wiedzieć czemu przypomina mi nauczycielkę na służbie a jak powszechnie wiadomo- nauczyciele ( i nauczycielki) nie są lubiane nawet w Dzień Edukacji Narodowej:))

  OdpowiedzUsuń
 3. 3 od dołu - cudo! Trochę jak Roisin Murphy!

  OdpowiedzUsuń
 4. O rety, opadła mi szczęka. Wspaniałe, profesjonalne zdjęcia. Lalki, których portrety przedstawiasz także wpadają w zakres moich zainteresowań - a więc biorę się za dalsze czytanie bloga i komentowanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ruda jest niezła! Trzeba to przyznać. Jest w końcu perełką w mojej skromnej kolekcji:D

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne zdjęcia!! Cieszę się, że tu trafiłem - kolejny zdolny facet :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie ta ruda pięknośc pozuje. Pierwsze zdjęcie z tymi krzesłami niesamowite i jeszcze przedostatnie bardzo mi przypadło do gustu, ale w zasadzie każde ma w sobie coś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ileż seksapilu w tak mizernej gramaturze

  OdpowiedzUsuń