wtorek, 4 września 2018

Barbie in Madeira

 
Cześć wszystkim! 
W dzisiejszym poście po raz drugi prezentuję wspaniałą Maderę! Wciąż wspominam te wspaniałe wakacie. Patrząc na zdjęcia przypominają mi się wspinaczki pod gorę i próby pokonania mojego lęku wysokości. Na szczęście moje odwarze Barbie dodawały mi otuchy;) No ale czego się nie robi dla dobrego zdjęcia. Mam nadzieję, że się Wam spodobają.
 Zapraszam do oglądania. 
Buziaki, Wasz Charlie

.................................................................

Hello, all! 
 In today's post for the second time I present a wonderful Madera! I still remember this great vacancy. Looking at the pictures remind me of climbing the mountain and trying to overcome my fear of heights. Fortunately, my courage Barbie gave me encouragement;) Well, but what you do not do for a good photo. I hope you will like it. 
I invite you to watch.  
Buziaki, your Charlie
14 komentarzy:

 1. Jak zwykle fenomenalne ujęcia, widoki, pomysł :-) Super to wszystko wygląda. Na FB też widziałam. Uwielbiam. Superaśne. Uściski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie:D Zapraszam też na mojego instagrama. Często tam pojawiają się zdjęcia w pierwszej kolejności.
   Buziaki
   Charlie

   Usuń
 2. Twoje panny to szczęściary! Nie dość, że przedstawiasz i traktujesz je jak królewny, to jeszcze jeżdżą z Tobą po świecie i oglądają takie wspaniałe miejsca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, zgadzam się z Tobą w 102%;) Tak jak ona mają dobrze to chyba żadna inna lalka na tym świecie. Mam nadzieję, że kiedyś i one mnie gdzieś zabiorą...hahaha

   Usuń
 3. Wspaniałe widoki! A zdjęcia jak zawsze mistrzowskie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam to szczęście być rok temu na Maderze - oglądając Twoje zdjęcia wróciły piękne wspomnienia! Przepięknie uchwyciłeś te wszystkie miejsca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłem pierwszy raz i trzeba przyznać, że jest to wspaniałe miejsce!
   Bardzo się cieszę, że miałem okazję się tam znaleźć:D

   Usuń
 5. Wow! Cudowne zdjęcia :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. I hate you, I hate you, I hate you, wszystko jest okropne i nic mi się nie podoba i nie mówię tego z zazdrości przeszywającej każdą moją komórkę... Madera pfff i co jeszcze??? "Junikorny" pląsały po tej rajskiej trawie, a idź w cholerę, człowieka denerwować, ja słabych nerwów, człowiek stary. I HATE YOU!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ale to bardzo Cie przepraszam, że musisz oglądać te obrzydliwie szczęśliwe sceny. Rozumiem co czujesz... Musisz jeszcze trochę wytrzymać. Za tydzień znowu Madera ale to już będzie 4 i ostatni raz! Potem tylko Londyn i dam im odpocząć na półce:D Ściskam i tulę!
   Charlie:-*

   Usuń
 7. Cudowne zdjęcia, przepiękne lalki, zdecydowanie będę tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. widzę kilka gotowych klimatycznych POCZTÓWEK
  niekoniecznie znad krawędzi - albo fototapet
  bądź plakatów - pierwszą fotą zdobyłeś mnie
  bez mrugnięcia okiem - jako i tymi ze skałami!

  OdpowiedzUsuń