poniedziałek, 3 lutego 2020

Hello Malta!

Hej wszystkim!
Cudownie znowu do Was napisać! Dzisiaj zdjęcia z długiego weekendu na Malcie. Wspaniałe miejsce do zwiedzania i mieszkania. Chodząc po ulicy czuje się fantastyczny klimat. Podobało mi się wszytko i może jeszcze kiedyś uda mi się tu znowu przyjechać. 
Zdjęcia były robione w mieście Valletta i na wyspie Gozo na którą płynie się promem. W roli modelek wystąpiły Barbie Holiday (2018) i nowa Barbie BMR1959.

Zapraszam do oglądania!
Buziaki
Wasz Charlie! 

....................................................................

Hey everyone!

Wonderfully write to you again! Today photos from a long weekend in Malta. A great place to explore and live. Walking around the street feels a fantastic atmosphere. I liked everything and maybe one day I will be able to come here again.

Pictures were taken in the city of Valletta and on the island of Gozo where you can take a ferry. Models were Barbie Holiday (2018) and new Barbie BMR1959.

I invite you to watch!
Kisses
Your charlie!


6 komentarzy:

 1. To zdjęcie w różowej sukieneczce i srebrnej kurtce ogromnie mi się podoba. W ogóle ta blondyneczka cudownie się prezentuje - ogromnie fotogeniczna lalka. Ślicznie, jak zawsze. Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne panny w przepięknych plenerach - czegóż można chcieć więcej w zimny, ciemny i deszczowy dzień! Mnie też jasnowłosa się bardzo spodobała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, piękne miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle, piękne urzekające zdjęcia, powalające realizmem zachowanie skali.
  Lubie Twoje zdjęcia, są takie naturalne! Oby więcej takich wypadów!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskie zdjęcia i plenery, miło nacieszyć oczy takimi rewelacyjnymi widokami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Best Free Bet in the World - 1xBet Korean Sportsbook
  Best Free Bet in หาเงินออนไลน์ the World · 1XBet Korean Sportsbook · 1xBet Korean Sportsbook · 1xbet Korean Sportsbook · 1xbet Korean Sportsbook 1xbet korean · 1xbet Korean Sportsbook 제왕 카지노 · 1xbet Korean

  OdpowiedzUsuń