niedziela, 22 kwietnia 2018

Copenhagen & Sonderborg

Witajcie Kochani! 

Dziś ja i moja Barbie zabierzemy Was do Kopenhagi i Sonderborga. 
Pogoda jest fantastyczna i aż się chce robić zdjęcia. Wraz z moją lalka przemierzam Danię i zwiedzam nowe miejsca, poznaję ludzi z całego świata którym podoba się moja pasja. 
W Kopenhadze bawiliśmy się fenomenalnie! 
Cudowne miasto pełne życia w którym zakochała się moja Barbie. Jako królowa stylu i dusza towarzystwa była tam gwiazdą numer jeden:) Sonderbord jest uroczym miastem idealnym na spacery i pyszną kawę przy porcie. Zapraszam do oglądania! Buziaki Wasz Charlie 

.......................................................... 

 Hello, beloved! 

Today, me and my Barbie will take you to Copenhagen and Sonderborg. 
The weather is fantastic and you want to take pictures. 
Along with my doll, I travel to Denmark and visit new places, I meet people from all over the world who like my passion. We were phenomenal in Copenhagen! 
A wonderful city full of life in my heart fell in love with my Barbie. As a queen of style and the soul of the company, she was the number one star there :) 
Sonderbord is a lovely city ideal for walking and delicious coffee by the harbor. 
Kisses Charlie :-*9 komentarzy:

 1. Światowa panna. :) Zdjęcia jak zawsze fantastyczne! :) Oba zestawy ubrań podobają mi się ogromnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję:) Lubię kiedy ubranka lalek przypominają te w których mogliby chodzić prawdziwe osoby;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Panna ma cudne kurteczki (nie wiem, która bardziej mi się podoba - obie boskie) i piękną fryzurę. I jak zwykle piękne fotki w plenerze. Kopenhaga... Byłam tam kilka lat temu... Miło było podejrzeć znane miejsca, choć zdecydowanie większą radość sprawiło mi oglądanie Twojej pięknej modelki i jej ciuchów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:)Kopenhaga piękna i polecam wszystkim jeśli tylko będą w okolicy. Też lubię moją barbie i jej ciuchy ale kiedy pomyślę ile ja już wydałem na te jej stylizacje...hahaha
   Buziaki
   Charlie

   Usuń
 4. Każdy detal tej sesji jest zachwycający...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachwycająca ta stylizacja ze spódniczką w groszki. Sesja w Kopenhadze, bardzo w moim guście. Bardzo miło oglądało mi się Twoje zdjęcia. Byłam w Danii w Billund, może kiedyś dotrę też do stolicy a na razie pooglądam sobie ją jeszcze raz u Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. dzięki za mini wycieczkę :)

  OdpowiedzUsuń